LT    EN    RU
Produkcija
 
 
Kontaktai

UAB VETAGRA

 Draugystės g. 4, Valčiūnų k., Juodšilių sen., LT - 13220 Vilniaus r.

 

Tel.: +370-699-11826

El. paštas: info@senojialiejine.lt

Tinklapis: www.senojialiejine.lt

Elektroninė parduotuvė:

e-senojialiejine.lt

Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo

pažymėjimas Nr. 69MTSPP-6474.

 
Linų sėmenų aliejus
 

 

 

Linų sėmenų aliejus buvo žinomas jau senovėje. Ir šiais laikais linų sėmenų aliejus yra žinomas ir labai vertinamas visame pasaulyje. Nuo seno jis vartojamas ir Lietuvoje.

Mūsų gaminamas šalto spaudimo linų sėmenų aliejus pripažintas Tautinio paveldo produktu.

 

„Senosios aliejinės“ šalto spaudimo linų sėmenų aliejus gaminamas šalto presavimo būdu tik iš aukščiausios kokybės, kruopščiai atrinktų bei išvalytų iki 99,5 - 99,9% linų sėmenų ir filtruojamas per medvilninį audeklą. Taip pagamintas linų sėmenų aliejus išsaugo visas savo naudingas savybes.Ypatingą dėmesį skiriame žaliavos kokybei - įvertiname ne tik atitikimą kokybiniams rodikliams, bet ir skonį bei kvapą. Žaliavą perkame tik po bandomojo spaudimo.

 

Pagrindiniai linų sėmenų aliejaus komponentai yra nesočiosios riebiosios rūgštys – alfa linoleno (Omega-3) 56,15 %  bei linolo 14,20 % (Omega-6) ir oleino iki 18,81 % (Omega-9). Omega-3 šalto spaudimo linų sėmenų aliejuje yra daugiau negu žuvų taukuose ir daugiausiai negu bet kuriame kitame produkte.
Šio aliejaus negalima naudoti kepimui. Vartoti šalto spaudimo linų sėmenų aliejų galite su bet kuo – šis aliejus suteiks nepaprastą skonį daržovių salotoms, košėms, bulvių patiekalams, mėsos troškiniams, įvairiems padažams, raugintiems kopūstams, silkei, varškei, jogurtui, kefyrui ir kt.

Šalto spaudimo linų sėmenų aliejus plačiai naudojamas ir namų kosmetologijoje.

 

Įsigyti galite ir mūsų internetinėje parduotuvėje

www.e-senojialiejine.lt

Naršydami Senojialiejine.lt tinklalapyje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis.
 
Sutinku Skaityti plačiau